Hakkımızda

AS KARTUŞ DOLUM MERKEZİ 23 yıldır faaliyet göstermektedir. Şuana kadar devamlı kendini yenileyen, teknolojinin yeniliklerini kendi bünyesinde toplayan ve araştırmacılarımız tarafından Amerika, Almanya, İngiltere’deki tüm Dolum ve Orijinal Toner ve Kartuş sistemlerini yakından takip ederek yenilikleri ülkemize AS KARTUŞ DOLUM MERKEZİ getirmiştir.

Tüketim malzemelerini (toner, mürekkep kartuş, şerit, yedekleme ürünleri, kağıt ürünleri, aksesuar vb) iyi organize olmuş bir distribütör kimliği ile dağıtmaktadır. 01.01.1997 tarihinde başka bir isim altında kurulan AS TEZ YAZ. FOT. TURZ. TAŞ. GID. TİC VE SAN. TİC. LTD ŞTİ. olarak Şirket, Türkiye genelinde esas faaliyetlerine 1998 yılının sonlarına doğru AS KARTUŞ DOLUM MERKEZİ olarak başlamıştır. Şirket portföyünde bulunan ürünlerinin satış ve dağıtımını İstanbul Merkez, satış ekipleri vasıtası ile ve buralardaki mevcut depolarından yürütmektedir.

Bilişim Teknolojileri kulvarında, ülkemizdeki tüm iş ortaklarımıza ve müşterilerine gereken tüketim malzemelerini karşılamak.

Orijinal Kartuş ve Tonerleri HP İş Ortaklık Sertifikasına sahip olan Firmamız;

CANON-XEROX-SAMSUNG-EPSON gibi markalarında distribütörlüğünü yapmaktadır.

Temin edilen Orijinal kartuş ve toner distribütor firmaları:

(ARENA BİLGİSAYAR- INDEX – GÜREL BİLGİSAYAR - DESPEC)

Tüm yapmış olduğumuz dolumlar da orijinal mürekkep ve toner tozu kullanılır.

Orijinal çıktı sayısı garantisi verilmektedir. Her toner ve kartuşun testi yazıcılardan alınmaktadır.

AS KARTUŞ DOLUM MERKEZİ ailesi olarak, yaptığımız işlerden ve sonuçlardan kendimizi sorumlu hissederiz ve sonuçları almak için yetkinliklerimizi geliştiririz. Tüm bunları hayatı kolaylaştırarak, olumlu ve iyimser iletişim becerileri ile gerçekleştirmeye özen gösteririz.

Yukarıdaki bahsettiğimiz konulara dayanarak DOLUMLARIMIZ GARANTİLİ’dir.